Modesta Real Estate

VAŠA SPRÁVNA VOĽBA PRE KOMERČNÉ NEHNUTEĽNOSTI NA SLOVENSKU

Modesta Real Estate je spoločnosťou poskytujúcou služby v oblasti komerčných nehnuteľností, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005. Našim klientom ponúkame komplexné realitné služby a poradenstvo, vrátane sprostredkovania predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností v Bratislave a v rámci celého Slovenska.

Naším cieľom je pomôcť Vašej firme optimalizovať realitné náklady, aby ste sa Vy mohli efektívne venovať Vášmu podnikaniu. Za týmto účelom poskytujeme renegociácie podmienok nájmu a ponúkame na prenájom či kúpu širokú paletu logistických a výrobných priestorov po celom Slovensku. Taktiež poskytujeme kancelárske priestory v Bratislave. Pokiaľ prenajímate či predávate vlastné priestory, vieme ich zaradiť do našej ponuky a zabezpečiť ich čo najefektívnejšie zhodnotenie. Kontaktujte nás s akýmikoľvek požiadavkami pre Vaše firemné priestory. Vždy sa budeme snažiť nájsť pre Vás optimálne riešenie.

SIOR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>